Personel sprzątający | Myszków | od zaraz!

PPHU Specjał Sp. z o.o.
  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik sprzątający

Umowa o pracę

Agencja Ochrony Specjał wspierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych, lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni kandydatów na stanowisko:

Personel sprzątający
Miejsce pracy: Myszków
Pełny etat, godziny poranne

Zadania:

- utrzymanie czystości na terenie obiektu,
- dbanie o wysoką jakość świadczonych usług.

Wymagania

- dyspozycyjność, punktualność,
- orzeczony stopień niepełnosprawności.

Oferujemy

- pracę w dużej i stabilnej Agencji Ochrony,
- zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,
- regularnie i terminowo wypłacane wynagrodzenie oraz dodatki 20% za pracę w godzinach nocnych,
- stałe wsparcie Kierownika.

Osobom z orzeczeniem o niepełnosprawności po przepracowanych 3 miesiącach umożliwiamy:

- dofinansowanie do leków ,
- dofinansowanie do okularów,
- pomoc w nagłych wypadkach,
- możliwość skorzystania do 75% dofinansowania na zorganizowane przez Firmę wyjazdy zagraniczne,
- preferencyjne ceny na usługi i produkty medyczne oferowane przez GK Specjał.

Aplikacje prosimy przesyłać poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio telefonicznie - (w godzinach od 09:00 do 15:00)

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)